آمار سایت

امروز1124
دیروز4202
مجموع38305473
وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد.
 
بنابراین :
1- در جهت خدمت رسانی بهتر و اطلاع از نظر کاربران در هر پیش بینی امکان نظر سنجی از کاربران وجود دارد که می توان بازخورد مناسب را دریافت نمود . و متناسب با آن تغییراتی در جهت بهینه شدن فرایند انجام داد .
2- با توجه به کشیک شبانه روزی پیش بینی در ایام سیل خیز (تابستان) استان کاربران می توانند در هر زمان با شماره های مستقیم پیش بنی 32480198 ارتباط برقرار نمایند
 
3- کاربران کشاورزی عضو تهک (توسعه هواشناسی کاربردی ) از تحلیل های جوی و توصیه های کشاورزی مطابق با هر پدیده جوی از طریق  پیامک مطلع خواهند شد .
 
4- کاربران صیاد در استان عضو تهک (توسعه هواشناسی کاربردی )نیز از تحلیل های جوی و توصیه های کارشناسان  مطابق با هر پدیده جوی با توجه به فصل صید و … از طریق  پیامک مطلع خواهند شد .
 
5- کشاورزان و صیادان  هر منطقه با حضور در ایستگاههای هواشناسی منطقه خود حداقل ماهی یکبار از وضعیت جوی و پیش بینی ها مطلع شده و اقدامات لازم را برای افزایش راندمان کشاورزی و شیلات به انجام می رسانند .
6- جهت رفاه حال مسافرین در ایام مختلف سال جلساتی متعددی با ستاد حوادث و راه و شهر سازی برگزار می گردد که درآن با توجه به پدیده های پیش بینی شده تمهیدات لازم در خصوص رفاه حال مسافرین و حفاظت از جان و مال مردم انجام می شود.

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها