آمار سایت

امروز203
دیروز2598
مجموع38081068
مديرکل هواشناسی مازندران طي پيامي نوروز 1400 را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي هواشناسی مازندران، سید محمدرضا رضوی طي پيامي عيد باستاني نوروز را به كاركنان هواشناسی استان  تبريك و تهنيت گفت.
در اين پيام آمده است؛ «فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت فرصتی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل .
سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع ویروس کرونا و بیماری پشت سر سرگذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر هواشناسی استان اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی تمامی همکاران هواشناسی استان از پس این مشکلات بر آمدیم.
اكنون زمان آن است در سال که رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند، با تکیه بر علم روز و تجربه گذشته و افق پيش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسير رشد و پويايي همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.
اینجانب سال نو را خدمت همه مردم ایران زمین، مردم شریف استان و مجموعه هواشناسی شادباش و تبریک عرض نموده، روزگاری نیکو و مملو از امید، تندرستی و آرامش از آستان حضرت احدیت آرزومندم.

پيام تبريك مدير کل هواشناسی مازندران به مناسبت نوروز 1400

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها