هواشناسی مازندران - پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت روز خبرنگاربه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، "سید محمدرضا رضوی ، مدیرکل هواشناسی استان مازندران در پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

خبرنگاران چشمان تیز بین ، گوش های شنوا ، یاوران امین و کارنامه ناطق مدیران دلسوز جامعه اند ، آنانکه دل در گروه تعالی و پیشرفت جامعه نهاده و با تأسی به ندای درونشان ، دقیق تر از هر کسی به وظیفه خود ردای حقیقت می پوشانند و بیش از هر قشری آمرند به معروف و ناهی از منکرند.

نشر موفقیت های فنا پذیر ، تشویق به معروف و برجسته نمودن و رخ کشاندن کمی ها و کاستی ها نهی از منکر است . آنانکه پس از اعلام هر کاستی برای اعتلای کشور ملازمان حصول نتیجه مثبت و پیگیر امورند. و این نه مزاحمت است و نه دخالت ، بلکه پاسداری از ارزشهای انسانی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی است .

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار به خون غلطیده در مزار شریف افغانستان را گرامی داشته و روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و همکاران حوزه روابط عمومی هواشناسی کشور تبریک عرض می نمایم .

 

سید محمدرضا رضوی

مدیرکل هواشناسی استان مازندران 


پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز2053
دیروز15967
مجموع31946236