هواشناسی مازندران - پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان مازندران به مناسبت دهه کرامتبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، سید محمدرضا رضوی مدیر کل هواشناسی استان با صدور پیامی میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) ، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح می باشد:

بسم ا...الرحمن الرحیم

میلاد اختر فروزان آسمان اهل بیت علیهم السلام حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها فرصتی مغتنم برای تعظیم به این بانوی بزرگوار و تکریم دختران پاک سرشت میهن مهربانی ها است.
دهه کرامت که با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز شده و با میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج پایان می یابد یادآور تحول آفرینی و عزم و قاطعیت بانوان والامقام جهان اسلام در حمایت از جایگاه دین و ایفای نقشی ماندگار در صیانت از آرمانها و ارزشهای دینی است.
در این دهه، عطر شمیم رضوی و فاطمی در سراسر کشور می پیچد و زمان مناسبی جهت ترویج معارف اهل بیت (ع) و نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی است .
ولادت با سعادت آن دو گوهردرخشان دریای دانش و فضیلت و دهه نورانی کرامت را به جامعه هواشناسی تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت و سربلندی همگان را در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه ایزد منان خواستارم.

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی استان مازندران


پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان مازندران  به مناسبت دهه کرامت

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز2123
دیروز15967
مجموع31946306