هواشناسی مازندران - تصویب طرح و ایده نو هواشناسی در نشست ستاد اجرایی ساماندهی طرحهای دریای مازندرانبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، روز چهارشنبه 27 تیر 97 ، نشست ستاد اجرایی ساماندهی طرحهای دریای مازندران به ریاست احمد حسین زادگان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری چالوس با حضور اعضاء برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، همچنین از کاهش 40 درصدی آمار غریق در دریای مازندران نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: هرچند این کاهش دستاورد خوبی است ولی رضایت بخش نیست و باید به دنبال راهکارهای جدیدی برای رساندن آمار به عدد صفر باشیم.

معاون استاندار مازندران پرداخت بموقع حقوق ناجیان غریق را هم بر انگیزه آنان برای فعالیت و کاهش آمار غریق موثر دانست و اظهار داشت: امسال 6 میلیارد و 60 میلیون تومان اعتبار استانی برای طرح های ساماندهی دریای استان در نظر گرفته شده است که علاوه بر پرداخت بموقع حقوق ناجیان غریق برای تامین تجهیزات ناجیان غریق، پشتیبانی و فعالیت های فرهنگی هزینه خواهد شد.

در این نشست رضوی مدیر کل هواشناسی استان با نمایش اسلایدهایی از پهنه بندی دما در نیکره شمالی ، توجه همه را به این نکته جلب کرد که ایران در گرمترین منطقه ی جهان قرار دارد .

رضوی در ادامه برنامه های هواشناسی دریایی برای پایش ساحل را با نصب دوربین در نقاط مختلف بیان داشتند که این طرح به عنوان طرح و ایده نو با استقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران قرار گرفت و مقرر شد در اولین فرصت جلسه ای تخصصی در مورد این طرح برگزار شود .

در ادامه هریک از مسئولان مشکلات موجود را مطرح و برنامه ریزی های لازم برای رفع آن بررسی شد.   


تصویب طرح و ایده نو هواشناسی در نشست ستاد اجرایی ساماندهی طرحهای دریای مازندران

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز2126
دیروز15967
مجموع31946309