هواشناسی مازندران - پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدربه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، در آستانه ایام شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع)و فرا رسیدن شبهای قدر ، مدیرکل هواشناسی استان مازندران ، با صدور پیامی،سالروز شهادت آن امام همام را به عموم تسلیت گفته و برای مومنین خداجوی ، از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش و قبولی عبادات در شبهای عزیز قدر را نمود.

"سید محمدرضا رضوی" در این پیام آورده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»

مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردنگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می زنند .
ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع) و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف،مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران تسلیت و تعزیت می گویم.
اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد مولود كعبه، زير باران رحمت “ليله القدر” مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شده و سعادت حركت خالصانه در مسير قرب الهي تقدير مان شود.
اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی،بویژه هم استانی های عزیز و مجموعه هواشناسی ، توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند تبارک و تعالی برایتان مسئلت دارم .

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی استان مازندران


پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3417
دیروز16104
مجموع31861374