هواشناسی مازندران - پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قيام 15 خردادبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران،  پيام مهندس رضوی به شرح ذيل مي باشد :

بسم الله رحمن الرحيم

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امام مردی بود به استواری کوه و به مهربانی آفتاب، مردی جاودان در قلب ها.امام عطیه کوثر بود و یادآور حیدر. خورشیدی بود که با طلوع آن هزار چشمه نور در زندگی ملت ایران جوشید. 

امام خمینى زنده است تا امید زنده است و تا حرکت و نشاط هست و تا جهاد و مبارزه هست.

15خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی(ره)  پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

اینجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف استان مازندران و مجموعه هواشناسی  تسلیت و تعزیت عرض نموده و انشاءالله با پاسداری از آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نماییم.

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی استان مازندران


پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قيام 15 خرداد

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3419
دیروز16104
مجموع31861376