هواشناسی مازندران - پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت سوم فروردین، روز جهانی هواشناسیسید محمدرضا رضوی با ارسال پیامی فرا رسیدن سوم فروردین ( 23 مارس )، روز جهانی هواشناسی را به کارکنان هواشناسی استان و  جامعه هواشناسی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، در پیام رضوی مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت روز جهانی هواشناسی آمده است:

 به نام پروردگار یکتا

تغییرات آب و هوایی نگرانی همه ماست. این پدیده تقریباً تمام بخشهای اجتماعی-اقتصادی از کشاورزی تا گردشگری، زیرساخت تا سلامت را تحت تأثیر قرار می‌دهد بر منابع استراتژیک مانند آب، غذا، انرژی مؤثر است. سرعت توسعه پایدار را نه فقط در کشورهای درحال توسعه بلکه در تمام کشورها کند و حتی آن را تهدید می‌کند.

روز سوم فروردین مصادف با 23 مارس روز جهانی هواشناسی نام گذاری و شعار سال 2018 "آماده باش جوی - هوشیاری اقلیمی"انتخاب شده است. این روز را به کلیه همکاران زحمت کش هواشناسی استان مازندران، جامعه هواشناسان، اقلیم شناسان و پژوهشگران و دانشجویان این رشته تبریک گفته و توفیق روزافزون این قشر فعال و پویا را در مسیر تحقق اهداف متعال ایران اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم.

امید است با استفاده از تلاشهای همکاران و عنایت ویژه مسئولان و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در سال 1397 نقش خودمان را در تحقق شعارسال" حمایت از کالای ایرانی" ایفا نماییم.

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی استان مازندران


پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت سوم فروردین، روز جهانی هواشناسی

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز1280
دیروز14218
مجموع31929496