هواشناسی مازندران - مشاهده خرس مادر به‌همراه 2 قلاده توله خرس در ایستگاه هواشناسی سیابیشهبه گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، به دنبال انتشار تصاویری از حضور خرس در اداره هواشناسی سیابیشه، سیدمحمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی استان گفت: طی گزارش دریافتی از دیدبان ایستگاه سیاه‌بیشه، در شامگاه شنبه 96/9/18 زمانی که وی برای تهیه گزارش و جمع آوری پارمترهای هواشناسی به سمت پلت فرم هواشناسی می‌رود متوجه حضور خرس مادر و دو توله آن می‌شود که به دلیل برودت هوا و گرسنگی به اداره هواشناسی پناه آورده بودند. لذا همکار ما آقای رجبعلی احمدنژاد با رعایت مسائل ایمنی و حفاظتی مقداری غذا به خرس‌ها می دهد آن‌ها نیز بعد از خوردن غذا محوطه اداره را ترک می کنند.

وی با بیان این‌که علی‌رقم حضور حیوانات وحشی در اداره این همکار ما با مسوولیت‌پذیری به درستی به تهیه گزارشات جوی ادامه می‌دهد و خللی در ارسال گزارشات به وجود نمی‌آید، افزود: هواشناسی مازندران به داشتن کارمندان با مسولیت و پرتلاش مانند ایشان افتخار می‌کند.

رضوی تصریح نمود: وجود ادارات هواشناسی در مناطق کوهستانی و جنگلی و دور از امکانات شهری شرایط سختی را برای ارایه خدمت به وجود آورده که همکاران ما با تلاش و صبوری آن را تحمل می کنند و امید است با همت مسوولین نسبت به سختی کار این عزیزان نیز فکر چاره‌ای شود، چون واقعاً کار کردن در این محیط با چنین شرایطی آن هم به طور شبانه روزی کار بسیار دشوار است.

مدیرکل هواشناسی مازندران در خاتمه گفت: موارد مشابه زیادی از حمله حیوانات وحشی و همین طور مار، عقرب و رتیل به همکارانمان در سراسر کشور داشتیم که در برخی موارد موجب مصدومیت آن‌ها نیز شده است.


مشاهده خرس مادر به‌همراه 2 قلاده توله خرس در ایستگاه هواشناسی سیابیشه

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز1329
دیروز14218
مجموع31929545