به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، امروز یکشنبه 23 مهر 96 ، جلسه پدافند غیر عامل در هواشناسی مازندران برگزار گردید . در ابتدای جلسه مدیرکل هواشناسی استان ، آقای مهندس رضوی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین جلسه در خصوص اهمیت اطلاعات و پایش هواشناسی و کاربردآن ، ارائه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی ، تغییرات اقلیمی و... به منظور تصمیم گیری و تصمیم سازی مدیران ارشد استانی در جهت کاهش خسارات احتمالی که نوعی پدافند غیر عامل می باشد، سخنانی ایراد نمودند .
در ادامه آقای مهندس نبوی ، مدیر کل پدافند غیر عامل استان اظهار داشتند: پدافند غیرعامل به معنای دفاع بدون سلاح است و در راستای سیاست‌های کلی نظام، پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه‌ای است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل اقدامات دشمن است. در این ارتباط سامانه های هواشناسی باید به سرعت بروز گردند تا با دقت فراوان ما را در تصمیم گیری های کلی و کاهش خسارات یاری نمایند
در ادامه ایشان اظهار داشتند از 6 تا 11 آبان هفته پدافند غیرعامل و روز 8 آبان روز پدافند غیر عامل می باشد که در این هفته نمایشگاه پدافندغیرعامل در استان برقرار خواهد شد و همچنین د رخصوص اهمیت پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف توضیحاتی ارائه نمودند و بیان نمودند قبل از وقوع تهدیدات باید تدابیری اندیشیده شود تا کمترین خسارت به زیرساختها وارد آید.


نقش هواشناسی و پدافند غیر عامل با رویکرد کشاورزی
نقش هواشناسی و پدافند غیر عامل با رویکرد کشاورزی
نقش هواشناسی و پدافند غیر عامل با رویکرد کشاورزی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز6509
دیروز7389
مجموع32806119