هواشناسی مازندران - پیام مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینیمهندس رضوی – مدیر کل هواشناسی مازندران، در پيامي تاسوعا و عاشورای حسینی و  ايام سوگواري سالار و سرور شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام را به حضرت ولی عصر (عج) ، همکاران محترم هواشناسی و مردم شریف استان تسليت گفت. 
به گزارش روابط عمومي هواشناسی مازندران ، متن پيام به شرح زير است:

بسم الله الرحمن ارحیم

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا


    تاسوعا و عاشوراي حسيني فرارسيدن حماسه پيروزي خون بر شمشير و تقابل حق علیه باطل، ‌آن روز كه يزيديان، با قساوت و بي رحمي که در وجودشان بود بر فرزندان پيامبر و اصحاب با وفايش حمله ور شدند. ماه عزاي حسيني ، ماه فداكاري و گذشت ، ماه انتشار امر به معروف و نهي‌ از منكر ماهي كه بايد واقعيت اسلام را دريافت، ماهي كه بايد با عزاداري و تكريم آن، تاريخ هميشه زنده عاشورا را ياد آور شد، ماهي كه بايد تاريخ را در وراي آن يافت.

    عاشورا صراط مستقیم الهی است، میزان است، رستاخیز انسانیت در هر زمان و مکان است، هیچ حکومت حقی نیست که وامدار عاشورا نباشد و هیچ آزاد اندیش ستم ستیزی نیست که از آن روز بزرگ الهام نگرفته باشد.

    اينجانب ضمن عرض تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام سوگواري سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، توفيق ‌تمامي مردم عزيز استان مازندران و همکاران ارجمند، در كسب فيض‌ معنوي از اين ايام را مسئلت مي‌نمايم.

سید محمدرضا رضوی

مدیرکل هواشناسی استان مازندران


پیام مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3327
دیروز15967
مجموع31947510