به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ؛ سید محمدرضا رضوی – مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تقارن آن با دهه اول محرم پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم»

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ

سلام بر محرم و عاشورا، سلام بر حسین(ع)، سلام بر دستان بریده سقای کربلا،سلام بر خیمه های سوخته و بر ناله های کودکان تشنه، سلام بر صبر و دلتنگی های زینب(س)، سلام بر ندای جاودان ” هل من ناصر ینصرنی”و سلام بر اشک های صاحب الزمان(عج)

هفته دفاع مقدس امسال با دهه اول ماه محرم الحرام همزمان شده است و همانگونه که انقلاب اسلامی از واقعه عاشورا نشأت گرفته است، دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز از این واقعه بزرگ درس گرفته است. هشت سال جنگ علیه ملت بزرگ ایران و دفاع تمام قد از ایران و اسلام برگ زرینی در تاریخ معاصر و بلکه تاریخ کل ایران است.

شهیدان و رزمندگان غیرتمند این مرز و بوم؛ جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و به زیباترین وجه زندگی رسیدند و به فرموده قرآن با خدا معامله کردند.

ياد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگي هاي رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و از خداوند مي خواهم ما را ياري نمايد تا درحفظ دستاوردهاي ارزشمند انقلاب و نظام اسلامي كوشا و موفق باشيم.

همچنین فرا رسیدن ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت سالار آزادگان جهان و سرور شهیدان اسلام امام حسین (علیه السلام) و هفتاد و دو یار وفادار و رهروی بیدارش را خدمت تمامی همکاران ارجمند هواشناسی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و به تأسی از شهدا و ایثارگران و جمله رهروان راستین نهضت حسینی، از تعزیت این ایام برای بیداری و بصیرت در راه احیای دین خدا بهره می جوییم.

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی مازندران


پیام مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت فرا رسیدن آغاز هفته دفاع مقدس و ایام محرم

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز6127
دیروز13106
مجموع32836496