به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در هواشناسی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، این جلسه امروز یکشنبه 26 شهریور 96 ، به ریاست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج (منتظران شهادت) هواشناسی مازندران با حضور رضوی - مدیر کل هواشناسی مازندران  و اعضای پایگاه برگزار و برنامه های پیشنهادی هفته دفاع مقدس ارائه شد.

در ابتدای جلسه مهندس رضوی ،  فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ویاد و نام شهدا ، جانبازان ،آزادگان ، رزمندگان و ایثارگریهای آنها در طول 8 سال جنگ تحمیلی  و همچنین شهدای مدافعین حرم را گرامی داشتند.

مدیر کل هواشناسی مازندران اظهار داشتند : سربلندی و عزت امروز نظام مقدس اسلامی مرهون ازخودگذشتگی و ایثار افرادی است که با ایمان به ولایت و تبعیت از رهبری در راه دین و دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلامی از جان و مال خود گذشتندو ندای وصل سرداده و به فیض عظیم شهادت نائل آمدند

 وی در ادامه : به ارزشها و جایگاه رفیع دفاع مقدس در پیشبرد اهداف انقلاب اشاره نمود و  همزمانی هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین را نقطه عطفی در برگزاری هرچه بهتر این مراسم عنوان کرد. 

هاشمیان - فرمانده پایگاه ، ضمن ارائه برنامه ها در گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،  زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و سرافرازان دفاع مقدس را از وظایف مهم بسیجیان دانست و بر اجرایی نمودن برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال باشکوه تر از سالهای قبل تاکید نمود.


جلسه هماهنگي برگزاري هفته دفاع مقدس درهواشناسی مازندران
جلسه هماهنگي برگزاري هفته دفاع مقدس درهواشناسی مازندران
جلسه هماهنگي برگزاري هفته دفاع مقدس درهواشناسی مازندران

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز6645
دیروز13106
مجموع32837014