هواشناسی مازندران - پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربانسید محمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی همکاران این اداره کل و مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، مهندس رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی همکاران این اداره کل و مسلمانان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

عید قربان پس از وقوف در " عرفات "   که همانا مرحله شناخت خویشتن خویش است و "مشعر" که نیل به درجات آگاهی و شعور و " منا " که رسیدن به سرزمین آرزوهاست فرا می رسد .

قربان عید رهایی از تعلقات دنیوی و اسارت نفس است .قربان عیدسرسپردگی و بندگی و اوج شکوفایی ایمان و یقین است . عید قربان با نماز و عبادتش ، با قربانی ، صدقات و احسانش بستری برای جاری ساختن مفهوم عبودیت و بندگی خالق بی همتاست .

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه منا ، فرا رسیدن  روز تجلی ایثار ابراهیمی را به کلیه مسلمانان و همکاران هواشناسی استان مازندران تبریک عرض می نمایم،   امید آنکه در پناه آفریدگار یگانه همواره موفق و در راه نیل به والاترین درجات اخلاص ، بندگی و عبودیت الهی پیروز باشید .

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل


پیام تبریک مدیرکل هواشناسی مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز1351
دیروز14218
مجموع31929567