هواشناسی مازندران - برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی مازندرانبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر  اداره کل هواشناسی استان با حضور جناب سرهنگ جعفری – رئیس امر به معرف و نهی از منکر سپاه قائمشهر و اعضاء شورا در دفتر مدیر کل استان برگزار گردید.

مهندس رضوی - مدیر کل هواشناسی استان در ابتدای جلسه ضمن ابراز رضایتمندی و تشکر از همکاران هواشناسی مازندران که دغدغه اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مردم را دارند و شبانه روزی زحمت می کشند در خصوص امر به معرف و نهی از منکر گفت : بزرگ ترین معروف در هواشناسی ما خدمت بی منت به مردم است و بزرگ ترین منکر ایجاد نارضایتی در مردم از عملکرد این اداره کل است.

ایشان افزودند : در بحث امربه معروف و نهی از منکر ما باید به نحوی عمل کنیم که اصل دین حفظ شود. و سعی کنیم کارمان با نیت خالص و پاک باشد که نتیجه آن به ما و خانواده ما برمی گردد.

در ادامه این جلسه رئیس امر به معرف و نهی از منکر سپاه قائمشهر اظهار کرد: اهمیت امر به معروف و نهی از منکر بر کسی پوشیده نیست و جزو واجباتی است که در روایات، سیره اهل بیت، سیره بزرگان و قرآن کریم همواره مورد تاکید بوده است.

جناب سرهنگ جعفری با اشاره به اینکه بزرگان ما همواره در حال امر به معروف و نهی از منکر بوده اند، بیان داشت: همه ما مسلمانیم و وظیفه داریم خوبیها و ارزشها را به مردم معرفی کنیم.
وی افزود:  فراموش شدن فریضتین امر به معروف و نهی از منکر موجب می گردد تا خوبیها بمرور ازبین رفته ومنکرات جایگزین آنها گردد لذا هدف از تشکیل این شوراها در دستگاهها بایستی شناسایی معروفها و منکراتی باشد که در نهایت خدمت رسانی موثر به جامعه هدف را در پی داشته باشد.


برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی مازندران

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3233
دیروز15967
مجموع31947416