به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، روز چهارشنبه 21 تیر ماه 96 ، سید محمدرضا رضوی – مدیر کل هواشناسی استان مازندران طی سخنرانی خود در همایش آموزشی- تخصصی مدیریت و ساماندهی مناطق ساحلی با رویکرد نوسانات آب دریای خزر که با حضور دکتر ربیع فلاح استاندار محترم مازندران، معاونین، فرمانداران، شهرداران و بخشداران شهرهای ساحلی استان و همچنین پژوهشگران حوزه های علوم دریایی و خبرگزاریهای مختلف برگزار گردید، اعلام کردند : امشب ارتفاعات بالاتر از 3700 متر در استان بارش برف خواهند داشت .
روز قبل از آن نیز به دعوت مدیر کل هواشناسی ، جلسه مدیریت بحران با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیر کل مدیریت بحران، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، راه و شهرسازی و مدیران بخش زراعت و باغداری جهاد کشاورزی در اداره کل هواشناسی برگزار شد و اخطاریه های لازم در خصوص خطر سیل و طغیان رودخانه ها و ریزش سنگ از کوه و اختلال در تردد جاده های کوهستانی ارائه شد .
اواخر شب چهارشنبه 21 تیرماه بارش برف در ارتفاعات بالاتر از 3800 متر استان از جمله علم کوه کلاردشت و ارتفاعات دماوند(از پناهگاه 2) به وقوع پیوست که با گزارش حسین پور- مدیر مجتمع کوهنوردی پلور و پناهگاه دماوند و خبرگزاریهای معتبر تایید شد .
همچنین خبرگزاریهای مختلف و شبکه استانی طبرستان و انواع کانالهای فضای مجازی این خبر را انعکاس دادند و تحت پوشش رسانه ای قرار گرفت .
مرکز پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی مازندران تمام توان خود را در ارائه پیش بینی پدیده های جوی نادر به کار می بندد .


پیش بینی بارش برف در چله تابستان

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز6495
دیروز7389
مجموع32806105