هواشناسی مازندران - آیین تکریم و معارفه مسئول حراست هواشناسی مازندران برگزار شدمراسم آیین تکریم و معارفه مسئول حراست هواشناسی مازندران روز سه شنبه 19 بهمن 95 با حضور سرپرست اداره کل حراست هواشناسی کشور ، نماینده حراست کل استان مازندران ، روسای حراستهای تابعه اداره کل راه و شهرسازی استان ، مدیر کل و مسئول حراست هواشناسی استان گلستان و روسای ادارات تابعه هواشناسی مازندران در سالن آمفی تاتر شهید ذوالفقاری اداره کل هواشناسی مازندران برگزار گردید .

به گزارش  روابط عمومی هواشناسی مازندران ، حسنی – سرپرست اداره کل حراست هواشناسی کشور در این مراسم  با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی حراست مواظبت بر سلامت سازمان است اظهار داشت:حراست نقش کلیدی و اساسی بخصوص در دستگاه های اجرایی دارد.

وی اظهار داشت: کار اصلی حراست، مراقبت و صیانت از کارکنان و سازمان است و نباید به حراست صرفاً نگاه امنیتی داشت .

در ادامه ، رضوی - مدیر کل هواشناسی مازندران اصلی ترین وظیفه حراست را بحث صیانت عنوان کرد وافزود: صیانت از نیروی انسانی مهمترین رکن هر سازمان است که نیروی انسانی کارآمد و با نشاط می تواند نقش بسزا و ارزنده ای را در سازمان ایفا کند.
وی ضمن تأکید بر حفظ و صیانت از حیثیت، شأن و کرامت انسانی گفت: همه باید مجموعه حراست را از خودشان و خودشان را از مجموعه حراست بدانند تا بتوانیم ارتباط صیمیمانه و موثری در سازمان برقرار نماییم.

ایشان با تشکر از مسئول سابق حراست هواشناسی مازندران افزود: مسلم غیاثی از نیروهای پر تلاشی بوده که شاهد زحمات فراوان ایشان طی مدت 18 سال خدمت در هواشناسی بوده ایم که از نیروهای کارآمد، توانمند و دارای تجربیات ارزشمند می باشند و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند .

در ادامه افزودند:  از همکاران گرامی انتظار است تا با اعتماد به حراست با مسئول جدید در جهت تعالی ورشد هواشناسی مازندران همکاری نمایند.

در پایان، حکم حسن معافی به عنوان مسئول جدید حراست هواشناسی استان به وی اعطا شد و از زحمات مسلم غیاثی مسئول سابق حراست هواشناسی مازندران با اهداء لوح سپاس و هدیه قدرانی به عمل آمد.


آیین تکریم و معارفه مسئول حراست هواشناسی مازندران برگزار شد

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز1341
دیروز14218
مجموع31929557