هواشناسی مازندران - تودیع و معارفه در هواشناسی مازندران


با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مراسم تودیع و معارفه مدیر کل هواشناسی مازندران انجام شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، سه شنبه 95/7/19 با حضور دکتر داود پرهیزکار معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور از نوربخش داداشی مدیر کل پیشین هواشناسی مازندران تقدیر به عمل آمد و محمدرضا رضوی به عنوان مدیر کل جدید هواشناسی مازندران معرفی شد.
وی با بیان این که جابه‌جایی مدیریتی در استان در سازمان هواشناسی کشور رویه معمول و منطقی است، افزود: جابه‌جایی‌ها سبب توسعه یکنواخت در استان‌ها شده و توسعه متوازن را در استان‌ها تقویت می‌کند.
رئیس سازمان هواشناسی کشور با اعلام این که بسیاری از مشکلات مدیریتی در نظام اداری با تقویت روحیه اخلاق رفع می‌شود، گفت: این روحیه باید در بین همه مدیران جامعه تقویت شود.
دکتر پرهیزکار با اشاره به قدمت 60 ساله سازمان هواشناسی تصریح کرد: پیشرفت امروز هواشناسی در کشور ماحصل تلاش گذشتگان در شرایط سخت است.
وی با بیان اینکه تغییر نگرش در مدیریت سازمان هواشناسی صورت گرفته است، افزود: در این مدت شرایط مالی سازمان در کشور مطلوب نبوده ولی خروجی هواشناسی به دلیل تغییر رویکرد بهتر شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که اطلاعات هواشناسی باید به صورت کاربردی در اختیار کاربر نهایی که شامل آحاد جامعه می باشد، قرار بگیرد، گفت: سه هدف توسعه پایش مستمر جو، پردازش و پیش بینی و ارائه پیش آگاهی به‌هنگام و حضور در تصمیم سازی سه راهبرد اصلی سازمان بوده است.
دکتر پرهیزکار با اشاره به این که سازمان هواشناسی در گذشته عضو شوراهای عالی نبوده است، افزود: اکنون این سازمان در بسیاری از شوراهای عالی فرهنگی و اجتماعی عضو شده که نشان از به رسمیت یافتن سازمان هواشناسی در سطح مدیران عالی است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که مردم در دو سال اخیر بیش از دو برابر نسبت به سازمان هواشناسی اعتماد نموده اند، تصریح کرد: مقوله هواشناسی در استان مازندران به واسطه برخورداری از مواهب طبیعی، دریایی و جاده‌ای بسیار جدی است.

تودیع و معارفه در هواشناسی مازندران
دکتر داوود پرهیزکار
سید محمدرضا رضوی
نوربخش داداشی

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز1343
دیروز14218
مجموع31929559