هواشناسی مازندران - پيام تبريك مهندس نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت عيد سعيد غدير   به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران: مهندس نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان طي پيامي فرا رسيدن عيد سعيد غدير را به كليه همكاران تبريك گفت.
متن پيام به شرح زير است:
بسم الله الرحمن الرحيم 
غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند. غدیرتداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی(ع) و  ميراث ماندگار پيامبر عظيم الشان اسلام و فرصتي براي تقرّب به آستان بلند آن امام همام و تجديد پيمان با آن پيشواي برترين است. 
غدير، پيام رهايى است؛ پيام گسيختن زنجيرهاى بسته بر پاى بشر، پيام تداوم پيامبرى است با همه آرمان‏هاى بلندش. غدير، ادامه بعثت است براى شكستن بت‏هاى فكر و دل، براى عبور از خودپرستى به خداپرستى، براى بيرون آمدن از اسارت خويش و رسيدن به آزادگى حقيقى كه در سايه عبوديت حاصل مى‏ شود.
     با كمال مسرت و شادماني، عيد سعيد غدير، روز اكمال دين و اتمام نعمت الهي، جشن بزرگ امامت و ولايت را به محضر آقا امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عاشقان ولایت و امامت به ویژه شما همکاران پرتلاش و خانواده بزرگ هواشناسی تبريك و شادباش می گویم . امید است با تأسی واقعی به راه و مرام رسول اعظم(ص) و مولا علی(ع) و فرزندان پاک علی(ع) همواره سربلند، سلامت و عزتمند باشید.

 


پيام تبريك مهندس نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت عيد سعيد غدير

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3227
دیروز15967
مجموع31947410