هواشناسی مازندران - تداوم بارش باران و مواج بودن دریا تا فردا در مازندرانبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، احمد اسدی امروز جمعه 8 مرداد 95 اظهار کرد‌‌: طی 24 ساعت گذشته شاهد بارش‌های پراکنده‌ای در سطح مازندران بودیم که بیشترین بارش طی این مدت از سیاه‌بیشه هفت، ساری 6، نوشهر و بابلسر 5 و رامسر، آمل، پل سفید و الاشت 4 میلی‌متر گزارش شده است.

وی بیان کرد: گرم‌ترین دمای ثبت شده طی 24 ساعت گذشته از بندر امیرآباد 30، گلوگاه 29 و ساری و دشت‌ناز 28 درجه و کمینه دما در این مدت از بلده با 13 درجه سانتی‎گراد بالای صفر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، استقرار جریانات شمالی و عبور امواج تراز میانی جو امشب و فردا کماکان شاهد بارش باران در برخی مناطق به صورت رگباری هستیم که ارتفاعات گاها مه‌آلود پیش‌بینی می‌شود.

اسدی ادامه داد: برخی مناطق مازندران با توجه به بارش‌های رگباری احتمال آب‌گرفتگی برخی مناطق استان به صورت نقطه‌ای و محلی وجود دارد.

وی با بیان اینکه از روز یک‌شنبه از ناپایداری هوای مازندران کاسته می‌شود، اضافه کرد: برای فردا هوای استان به صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود ولی با توجه به شرایط فصلی و جغرافیایی رشد ابر و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران برای 24 ساعت آینده مواج پیش‌بینی می‌شود.


تداوم بارش باران و مواج بودن دریا تا فردا در مازندران

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز3261
دیروز15967
مجموع31947444