به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران ، در جلسه تصویب پروژه های دستگاه های اجرایی استان مازندران که با حضور استاندار، معاونین و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، پروژه تهک هواشناسی به عنوان طرح اولویت دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی استان تصریح نمود: در جلسه ای که با حضور استاندار، معاونین و مدیران کل دستگاه های اجرایی در محل استانداری مازندران برگزار شد، پروژه تهک هواشناسی به عنوان طرح اولویت دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در کار گروه تحول اداری با عنوان برنامه شفاف سازی و سالم سازی اقتصادی با  هدف کاهش خسارات ناشی از پدیده های مخاطره آمیز جوی  دریایی مصوب شد.
وی افزود: تصویب پروژه تهک در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باعث افزایش سرعت اجرای این طرح در بخش های مختلف و پوششش بیشتر کاربران نهایی در این حوزه خواهد بود.
داداشی در ادامه اظهار نمود: طرح ها و پروژه هایی که در این ستاد مصوب می شوند از حمایت های مالی جهت اجرا برخوردار خواهند شد که در این خصوص تصویب و استقرار نظام طرح توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) از اهمیت خاصی برخوردار است، زیرا این سامانه در خصوص افزایش تولید و کاهش خسارات ناشی از پدیده های مخاطره آمیز جوی و دریایی نقش حیاتی را ایفا می کند.
مدیرکل هواشناسی مازندران در پایان از زحمات همه کارکنان هواشناسی استان و همین طور حمایت های ریاست سازمان در اجرا و بهره برداری طرح تهک قدردانی نمود.

پروژه تهک هواشناسی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران مصوب شد

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز6788
دیروز7389
مجموع32806398